BU PLATFORM NEDİR?

Talep ve Öneriler bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Tüm paydaşlarımız şirketlerimiz hakkında paylaşmak istedikleri mesajlarını bu platform üzerinden Adaçal yönetimine iletebilirler. Talep ve Önerilerde paylaşılan talep veya öneriler çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak şirketlerimizin süreçlerinin geliştirilmesinde titizlikle değerlendirilmektedir.

Bu Bir

ve

Hakkında

Kimler Kullanabilir?

Talep ve Öneriler tüm ziyaretçilerimizin kullanımına sunulan bir iletişim hizmetidir. Adaçal A.Ş. ve Adaçal A.Ş.'ne bağlı bulunan şirketlerimizle ilişki içinde olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız Talep ve Öneriler sistemini kullanabilirler.

Gizlilik

Talep ve Önerilerden yapılan paylaşımlarda iletişim bilgilerinin paylaşılması zorunlu değildir. Yapılan paylaşımlar ile ilgili geri dönüş beklentisi olan katılımcılarımızın iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. İletişim bilgilerini paylaşan katılımcılarımızın paylaştıkları bilgilerin gizliliği Adaçal A.Ş. güvencesi altındadır.

Değerlendirme

Talep ve Önerilerden gelen talepler Adaçal A.Ş. Yönetimi tarafından aylık olarak değerlendirilir ve değerlendirme sonuçları geri dönüşler ile bildirilir.


Talep ve Öneriler Formu

Talep ve Öneriler bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Tüm paydaşlarımız şirketlerimiz hakkında paylaşmak istedikleri mesajlarını bu platform üzerinden Holding yönetimine iletebilirler. Talep ve Önerilerde paylaşılan talep veya öneriler çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak şirketlerimizin süreçlerinin geliştirilmesinde titizlikle değerlendirilmektedir.